In augustus is het terug aan de tennissers, intussen een vaste afspraak op de kalender in het Theaterplein, met eerst het vrouwen- en daarna het mannentoernooi.
Eerder deze zomer streken er opnieuw padeltoppers neer in Koksijde.
Wie treedt er in de voetsporen van Dominique Monami, Justine Henin en Kim Clijsters? Een beperkt aantal wedstrijden vinden plaats op de velden in Koksijde-Dorp, maar de meeste duels worden uitgevochten op het Theaterplein. Dit jaar stijgt het prijzengeld naar 40.000 dollar. Leg je hoed klaar en kom de nog grotere namen en beloftevolle speelsters aanmoedigen. De finale is op zondag 10/8 om 15 uur.
De 17e editie van dit internationaal tennistoernooi strijkt opnieuw neer voor het gemeentehuis van Koksijde. Het prijzengeld is gestegen (tot 30.000 dollar) - er worden nog betere spelers verwacht dan de voorbije edities. De kwalificaties vinden plaats op zondag 10/8 in Koksijde-Dorp (TC Koksijde) en vanaf maandag starten we met de hoofdtabel op het Theaterplein. Finale op zondag 17/8 om 15 uur.
Team Men's Trophy. Een mooie ploeg waaronder internationale referees. Zij zetten al jaren hun schouders onder dit event. Wist je dat zij in 2023 (samen met de collega’s van de Ladies Trophy) uitgeroepen werden als de beste wereldwijde ITF-organisatie?
Eerder was het aan de beloftevolle padeljongens en meisjes (U12-U14-U16-U18) in Koksijde-Bad, van vrijdag 4 t.e.m. zondag 6 juli: FIP Promises Koksijde. Daarna volgde het effectieve toernooi FIP Silver Koksijde van 7 t.e.m. 13 juli. Een internationaal padeltoernooi, met centercourt voor het gemeentehuis: een panoramische kooi vlakbij de zee.
Het winnende duo is afkomstig uit Portugal: de broers dragen de toepasselijke naam Deus. Ze 'sloegen' het nog geen week later tot in de 8e finales op het P1 Premier Padeltoernooi in het Spaanse Malaga. Ze verloren erg nipt van een Argentijnse ploeg.